آموزش های حرفه ای بازاریابی

پاورپوئینتنوآوری و تفکراستراتژیک دربازاریابی خدمات

Rate this post

دانلود پاورپوئینتنوآوری و تفکراستراتژیک دربازاریابی خدمات

پاورپوئینت

پاورپوئینت”نوآوری و تفکراستراتژیک دربازاریابی خدمات

فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: pptx
تعداد صفحات: 47
حجم فایل: 1612
قیمت: 30000 تومان

بخشی از متن:
باشتاب روزافزون تحوالت و دگرگونیها در دنیای کنونی که عصر اطلاعات و ارتباطات است و به دلیل بی ثباتی و تغییر پذیری و نیز غیرقابل پیش بینی
بودن این تغییرات ، آنچه که کشورهای جهان بویژه کشورهای درحال توسعه را درجهت افزایش بهره وری و پیشرفت و ترقی آنها مدد می رساند ، همانا استفاده از فرصتها در رقابت با سایر کشورهاست و این امر میسر نمیشود، مگر با خلاقیت و نوآوري مدیران و نیز تأثیر مدیران در پرورش خلاقیت کارکنان.
بخش خدمات به عنوان بخشي كه بهره وري آن روز به روز در حال افزايش است و به طور روز افزوني برگسترة فعاليت آن افزوده ميشود، به طور قابل ملاحظه اي ميتواند از فرايندهاي نوآوري متأثر شود.
بنابراين مديريت صحيح و جهت دهي به نوآوري ها و خلاقيت هاي موجود، اهميت بالايي پيدا خواهد كرد. امروزه مفهوم نوآوري اساس يك كسب و كار موفق است
. با تغييرات سريع در محيط كسب و كار،يك شركت نميتواند بازار فروش خود رانگه دارد و يا سود زيادي را در بلند مدت به دست آورد؛ مگر اينكه نوآوري داشته باشد.

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

دانلود پرسشنامه

دانلود طرح درس روزانه

پاورپوئینتنوآوری و تفکراستراتژیک دربازاریابی خدمات

Loading

digital-marketer.ir
دیجیتال مارکتر

درباره digital-marketer.ir

عاشق یادگیری در حوزه بازاریابی دنیای دیجیتال با سابقه 11 سال فعالیت اینترنتی , سئو , تولید محتوا و فروش هزاران محصول در فضای وب فارسی و هزاران عبارت در صفحه اول گوگل متخصص در فروش انفجاری محصولات فروشگاه های اینترنتی.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها