بهترین مقالات بازاریابی

مقاله تاثیر مخلوط بازاریابی بر صادرات منسوجات مصر

Rate this post

مقاله تاثیر مخلوط بازاریابی بر صادرات منسوجات مصر

مقاله تاثیر مخلوط بازاریابی بر صادرات منسوجات مصر

مقاله تاثیر مخلوط بازاریابی بر صادرات منسوجات مصر

دسته بندی اقتصاد
فرمت فایل doc
حجم فایل 18 کیلو بایت
تعداد صفحات 27
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل
*مقاله تاثیر مخلوط بازاریابی بر صادرات منسوجات مصر*

تاثیر مخلوط بازاریابی بر صادرات منسوجات مصری با استفاده از شیوه دینامیك سیستم

خلاصه:

مصر همیشه به عنوان یك صادره كننده كیفیت بالای منسوجات پنبه ای و پنبه خام مشهور بوده است. پنبه مصری برای ویژگی های خاصی كه مصرف كنندگاه بازار با موقعیت مناسب را جذب می كند شهرت بین المللی دارد.تحت شرایط محیطی بسیاری صادرات پنبه خام ومنسوجات پنبه ای مصر كاهش یافت كه به مسائل اجتماعی واقتصادی منتهی شد. وضعیت فعلی صنعت منسوجات مصر وكاربردهای آتی چندین توافق نامه تجاری دوجانبه وجهان از طریق زنجیره ارزش منسوجات كه با كشاورزان شروع و با صادركنندگان خاتمه می یابد، سیگنال های خطر شدیدی را به كارگران ارسال كرد. جوركردن مزیت رقابتی با فرصت های به دانش عمیق صنعت ومدل ذهنی كه آن را مطرح می سازد نیاز دارد. پیاده كردن دینامیك سیستم مجازی كه صنعت منسوجات را كنترل می كند یك نیاز ضروری برای پیدا كردن راهی برای عوض كردن وضعیت فعلی صنعت وآماده كردن آن برای چالش های بعدی است.

ابن مقاله می خواهد یك مدل دینامیك سیستم برای صنعت ناجی مصر تهیه كند كه می توان برای تست كردن ایده های تغییر بكار برد تا وضعیت این صنعت تغییر كند.

آن را برای تغییرات محیطی بین المللی و محلی مورد انتظار نزدیك آماده سازد و عمدتا صادرات صنعت را تقویت كند.بعلاوه عناصر استراتژی ها برای افزایش صادرات صنعت منسوجات مصر آزمایش می شوند تا بهترین استراتژی كه برای رسیدن به اهداف دنبال شود حاصل شود.

این مقاله اهمیت بالا سرمایه گذاری در توسعه پنبه خام برای افزایش صادرات پنبه خام ومنسوجات تمام شده مصر را نتیجه می گیرد. این مقاله نشان میدهد كه سرمایه گذاری اولیه برای افزایش تولید پنبه خام خوب در افزایش دادن صادرات موثرتر از سرمایه گذاری در توسعه تولید منسوجات است كه پس از افزایش تولید پنبه خام اهمیت بیشتری دارد. همچنین این مقاله نشان میدهد كه سرمایه گذاری در توزیع و ارتقا در مقابل رقابت كمك می كند با نتایجی كه بهتر از كیفیت وتحقیق وتوسعه برای بخش تولید نساجی مصر است.همچنین سرمایه گذاری دركیفیت منسوجات تمام شده باید در سطوح بالا قابل دوام باشد تا تاثیر مثبت واقعی روی صادرات داشته باشد.

مقدمه

صنعت منسوجات همیشه صنعت پیشتاز در مصر بوده است كه بسیاری از منابع انسانی را جذب كرده است.مصر به علت عالی ترین تولید پنبه،تاسیسات تولیدی عظیم و منابع انسانی ماهر مزایای رقابتی بسیاری در این صنعت دارد. اخیرا، صنعت نساجی مصر مسائل بسیاری داشته است كه همراه با فشارهای اقتصادی داخلی بسیار دشوار و تهدیدهای دنیاهای خارجی بوده است. صنعت نساجی مصر فرصت های برای رقابت در سطح داخلی و جهانی را دارد اگربتواند مسائل را از طریق زنجیره ارزش خود حل كند.

صنعت منسوجات مصر هنوز مهمترین صنعت در مصر تلقی می شود زیرا %30 نیروی كار مصر را جذب می كند و معرف %25صادرات است. بنابراین، اقتصاد مصر برای طراحی مجدد این صنعت برای روبه رو شدن با تغییر كردن متغیرهای محیطی اطراف آن انتخاب نداشته است.مخلوط وبازاریابی، محصول، قیمت، توزیع وارتقاء باید تغییر كند تا این صنعت توسعه یابد و آن را آماده سازد تا با مسائل آتی نزدیك و فعلی روبه رو شود.مصر نیاز داردكه اقدامات آگاهانه انجام دهد تا این صنعت را هموار سازد وصادرات را افزایش دهد بطوری كه نیروی كار و درآمد ارز سخت را افزایش دهد.ابزارهای دینامیك سیستم می تواند به مصر كمك كند تا مزایای تطبیقی صنعت منسوجات خود را به مزایای رقابتی جهانی تبدیل كند.

تعریف مسئله
به تازگی صنعت نساجی مصر تحت برنامه خصوصی سازی، فشارهای اقتصادی،و توافق نامه GATT تلاش می كند كه قدم های بزرگی بر دارد تا آنچه كه قبلا از آن برخوردار بوردا بدست آورد. این صنعت اغلب بر رقابت جویی در دسترس بودن بیشتر مراحل زنجیره ارزش در مصر استوار می شود.

همکاری در فروش فایل

Loading

digital-marketer.ir
دیجیتال مارکتر

درباره digital-marketer.ir

عاشق یادگیری در حوزه بازاریابی دنیای دیجیتال با سابقه 11 سال فعالیت اینترنتی , سئو , تولید محتوا و فروش هزاران محصول در فضای وب فارسی و هزاران عبارت در صفحه اول گوگل متخصص در فروش انفجاری محصولات فروشگاه های اینترنتی.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها