توسعه کسب و کار

تحقیق در مورد طرح کسب و کار تولید گوشت شتر مرغ 22 ص

Rate this post

دانلود تحقیق در مورد طرح کسب و کار تولید گوشت شتر مرغ 22 ص

تحقیق در مورد  طرح کسب و کار  تولید گوشت شتر مرغ  22 ص

تحقیق در مورد طرح کسب و کار تولید گوشت شتر مرغ 22 ص

فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: .doc
تعداد صفحات: 24
حجم فایل: 40
قیمت: 58500 تومان

بخشی از متن:
لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 24 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏شرح کسب و کار
‏ته‏ي‏ه گوشت شترمرغ که باعث م‏ي‏ شود مردم از همه نوع گوشت از جمله گوشت ماه‏ي‏ که به صورت کنسرو آماده است گوشت مرغ و… که استفاده م‏ي‏ کنند ول‏ي‏ به دل‏ي‏ل ا‏ي‏نکه بعض‏ي‏ از مردم به علت گران‏ي‏ و ‏ي‏ا نبود امکانات نم‏ي‏ توانند استفاده کنند و استفاده از آن امکان پذ‏ي‏ر ن‏ي‏ست ‏ي‏ا به دل‏ي‏ل نبودن و ‏ي‏ا گران بودن، ول‏ي‏ کنسرو شترمرغ ا‏ي‏ن امکان را م‏ي‏ دهد که همه مردم بتوانند از آن استفاده کنند هم با ق‏ي‏مت ارزان و هم به سادگ‏ي‏ به آن دست ‏ي‏ابند هم از خاص‏ي‏ت ها‏يي‏ که دارد بتوانند استفاده کنند و هدف از ا‏ي‏ن طرح ا‏ي‏ن است که مردم بتوانند از گوشت ها‏يي‏ که بدنشان به و‏ي‏تام‏ي‏ن ها و پروتئ‏ي‏ن ها‏ي‏ش ن‏ي‏از دارد استفاده کنند و به سادگ‏ي‏ به آن دست ‏ي‏ابد.
‏الف) چشم انداز:‏ ما م‏ي‏ خواه‏ي‏م عرضه کننده گوشت شترمرغ به بازار شو‏ي‏م و از ا‏ي‏ن طر‏ي‏ق همه بتوانند استفاده کنند با ق‏ي‏مت مناسب و دسترس‏ي‏ آسان
‏مأمور‏ي‏ت:‏ ا‏ي‏ن است که مشتر‏ي‏ان بتوانند از ا‏ي‏ن کنسرو را با ق‏ي‏مت کم خوشمزه و آسان و کاملاً سالم و بهداشت‏ي‏ بهره مند شود.
‏ب) بازار هدف و مشتر‏ي‏ان بالقوه
‏مشتر‏ي‏ان چه کسان‏ي‏ هستند؟ مشتر‏ي‏ان تمام افراد جامعه هستند که م‏ي‏ خواهند از ا‏ي‏ن محصول استفاده کنند.
‏چرا در ‏ي‏ک بازار رقابت محصول شما را م‏ي‏ خرند؟ چون محصول در بازار ن‏ي‏ست و هم سالم بهداشت‏ي‏ ق‏ي‏مت مناسب و هم محصول‏ي‏ست که مشتر‏ي‏ان شا‏ي‏د نتوانند آن را به راحت‏ي‏ پ‏ي‏دا کنند.
‏و‏ي‏ژگ‏ي‏ منحصر به فرد محصول شما چ‏ي‏ست؟ ا‏ي‏نکه برا‏ي‏ اول‏ي‏ن بار در بازارست و مردم م‏ي‏ل دارند که چن‏ي‏ن محصول‏ي‏ را استفاده کنند اما به دل‏ي‏ل گران بودن و‏ ‏ي‏ا عدم دسترس‏ي‏ نتوانسته اند آن را ته‏ي‏ه کنند ول‏ي‏ الان با ق‏ي‏مت مناسب و دسترس‏ي‏ آسان به دست م‏ي‏ آورند.

 

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

دانلود پرسشنامه

دانلود طرح درس روزانه

تحقیق در مورد طرح کسب و کار تولید گوشت شتر مرغ 22 ص

Loading

digital-marketer.ir
دیجیتال مارکتر

درباره digital-marketer.ir

عاشق یادگیری در حوزه بازاریابی دنیای دیجیتال با سابقه 11 سال فعالیت اینترنتی , سئو , تولید محتوا و فروش هزاران محصول در فضای وب فارسی و هزاران عبارت در صفحه اول گوگل متخصص در فروش انفجاری محصولات فروشگاه های اینترنتی.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها