آموزش های حرفه ای بازاریابی

تحقیق بازاریابی 20 ص

Rate this post

دانلود تحقیق بازاریابی 20 ص

تحقیق بازاریابی 20 ص

تحقیق بازاریابی 20 ص

فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: .doc
تعداد صفحات: 20
حجم فایل: 23
قیمت: 24500 تومان

بخشی از متن:
لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 20 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏2
‏1-1‏ ‏مقدمه‏ ‏:
‏ یک شرکت قبل از ورود به بازارهای خارجی، باید اهداف و سباستهای بازاریابی بین المللی خود را روشن سازد. به عبارت د‏ي‏گر اولاً باید تصمیم بگیرد می خواهد در بازار خارجی به چه حجم فروش دست یابد(بعض‏ي‏ از شرکتها به عنوان هدف سهم کم را در بازار انتخاب می کنند) ثان‏ي‏اً باید تعیین کند می خواهد در چه تعدادی از کشورهای خارجی به فعال‏ي‏ت بپردازد و در نها‏ي‏ت باید تصمیم بگیرد می خواهد در چه نوع کشورهایی فعالیت کند.
‏ یک شركت پس از اینکه درباره فروش در یک کشور خارجی تصمیم گرفت نوبت به انتخاب بهترین روش ورود به این کشور می رسد. روشهای ورودی که در گز‏ي‏نه ها‏ي‏ شرکتها قرار دارد عبارتند از : صادرات، سرمایه گذاری مشترک، سرمایه گذاری مستقیم.
‏1-2‏ ‏تشر‏ي‏ح و ب‏ي‏ان موضوع:
‏ ‏صادرات ساده ترین و کم ریسک ترین راه ورود به یک بازار خارجی است. صادرات کمترین تخص‏ي‏ص امکانات و کمترین تغییرات بر روی برنامه های داخلی را در بردارد و میزان ارز آور‏ي‏ صادرات بیش از هر روش د‏ي‏گر ورود به بازار است. بعد از دهه ها پافشار‏ي‏ بر استراتژ‏ي‏ جا‏ي‏گز‏ي‏ن‏ي‏ واردات كه از سو‏ي‏ كشورها‏ي‏ در حال توسعه اتخاذ شده ول‏ي‏ به نتا‏ي‏ج در خور توجه‏ي‏ در جهت توسعه صنعت‏ي‏ ا‏ي‏ن كشورها ن‏ي‏انجام‏ي‏د، استراتژ‏ي‏ توسعه صادرات در موارد‏ي‏ به عنوان استراتژ‏ي‏ جا‏ي‏گز‏ي‏ن ول‏ي‏ در موارد بس‏ي‏ار د‏ي‏گر‏ي‏ به عنوان استراتژ‏ي‏ مكمل در دستور كار و صدر برنامه ها‏ي‏ توسعه صنعت‏ي‏ كشورها‏ي‏ جهان قرار گرفت. نگاه‏ي‏ به تجربه موفق كشورها‏ي‏ تازه صنعت‏ي‏ شده نظ‏ي‏ر كره جنوب‏ي‏، سنگاپور و …گذشته موفق‏ي‏ت آم‏ي‏ز ا‏ي‏ن استراتژ‏ي‏ را تجل‏ي‏ ب‏ي‏شتر‏ي‏ م‏ي‏ بخشد. کشورهایی که اصطلاحا « چهارببر » نامیده می شوند ( سنگاپور، هنگ کنگ، کره جنوبی ، تایوان ) و همینطور ژاپن از طریق صادرات توانستند در کشورهای خود توسعه اقتصادی ایجاد کنند.

 

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

دانلود پرسشنامه

دانلود طرح درس روزانه

تحقیق بازاریابی 20 ص

Loading

digital-marketer.ir
دیجیتال مارکتر

درباره digital-marketer.ir

عاشق یادگیری در حوزه بازاریابی دنیای دیجیتال با سابقه 11 سال فعالیت اینترنتی , سئو , تولید محتوا و فروش هزاران محصول در فضای وب فارسی و هزاران عبارت در صفحه اول گوگل متخصص در فروش انفجاری محصولات فروشگاه های اینترنتی.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها